czwartek, 26 czerwca 2014

Make the decision, make it with confidence, and the world will be yours.

Siedzę nad tymi broszurkami i siedzę i zdecydować się nie mogę. Coraz częściej zastanawiam się czy by nie zmotywować się do odrobinę cięższej pracy i nie złożyć papierów w dwóch agencjach (myślę o CC i APiA). Ma to jakikolwiek sens? Może będę miała większe szanse wylądować w wymarzonym stanie? A może uda mi się szybciej znaleźć perfekcyjną rodzinę? Nie wiem, sama nie wiem. Nic nie tracę. Prawda? No może z wyjątkiem czasu, ale o niego się nie martwię.
A wy na jakie agencje się zdecydowałyście? A może któraś z was jest zapisana do dwóch? No i co tam właściwie jest w aplikacjach? Opisówka swojej osoby, czy jak? Nie śmiejcie się. Jestem zupełnie zielona, ale jeszcze wprawię się w bojach!  :-D 12 komentarzy:

 1. Hej :) Ja jestem w Apia i prowork- apc. Oczywiście, że wybierając dwie agencje zwiększasz swoje szansne i nic nie tracisz więc czemu nie? W aplikacjach wypelniasz różne dane o sobie, trochę zwykłych danych personalnych ale też wlaśnie troche opisywanie siebie, doświadczenia... wklejasz zdjęcia, filmik, list. Ogólnie nic strasznego :) I jak ejstes zdecydowana to aplikuj jak najszybciej :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Hej. Dzięki, że się odezwałaś! :-* No jestem, jestem. Zrobię to chyba jednak jak zdam prawko... Może ewentualnie dowiem się póki co mniej więcej co tam trzeba żeby potem się z tym tyle nie bawić. Taki mam plan. Żeby później poszło rachu ciachu. :-) Generalnie to praktycznie wszędzie potrzebujesz to samo, nie? Jakoś to będzie!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, wszedzie to samo mniej więcej :) a prowo jazdy jest wymogiem we wszystkich agencjach więc rób jak najszybciej! :)

   Usuń
  2. Wiem, wiem! Robie co mogę! :-D

   Usuń
 3. W międzyczasie możesz sobie już przygotowywać zdjęcia i filmik :) Niby pierdoły, ale moim zdaniem bardzo ważne :D Im więcej tym lepiej! Powodzenia z prawkiem :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przyda się, przyda bo ponoć teraz z tym nie tak łatwo :-D 'jakie wymiary ma tablica rejestracyjna?' I te sprawy. :-D haha. Nad filmikiem już myślałam i pomysł chyba nawet mam...

   Usuń
  2. Taaak, ja miałam pytanie nawet o tą naklejkę na szybie :D Niektóre rzeczy są tak zbęędne, ale nauczyć się trzeba :) Super, że masz pomysł, bo oryginalność liczy się najbardziej!

   Usuń
  3. O nie, hahahaha. Już mnie tak nie strasz :-( Oni już chyba nie wiedzą na czym mają udupiać, że takie pytania dają.
   Mówisz? To muszę zrobić coś 'wow'!

   Usuń
  4. Dasz radę:* Trzymam kciuki!

   Usuń
  5. Trzymaj mocno! A ja trzymam za Ciebie :-* niech Twoja PM będzie serio perfect. Podbijaj Stany. Też wbije tam do Ciebie prędzej czy później!

   Usuń
 4. Ja bym zdecydowała się na jedną z tych - Prowork (w której sama byłam) lub Gaweo.
  Ceny nie są wysokie + masz ubezpieczenie rozszerzone. Będąc już tu w USA widzę, że nie opłacałoby się wydawać 1500 / 2000 za agencję, gdyż jesteś poźniej tu na tych samych zasadach co inni. W tych droższych agencjach musisz nawet dopłacać, do ubezpieczenia rozszerzonego mimo, że agencje już same w sobie ą drogie.

  Widzę, że czasem zerkasz na mojego bloga, więc wiesz, że szybko znalazłam rodzinkę. Więc przyłóż się do filmiku, dobrze się zaprezentuj. Nie potrzebnie jest wydawać takiej ilości pieniędzy na wszsytkie agencje. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No właśnie też utwierdzam się powoli w przekonaniu, że te znane agencje są po prostu przereklamowane... :-) Zostało mi jeszcze kilka godzin do wyjeżdżenia. Potem egzamin i ogarniam papiery. Przed nowym rokiem chcę mieć papierki ogarnięte żeby wraz z początkiem stycznia zacząć szukać mojej perfect rodzinki. Zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce, ale jako taki plan już jest! Byle do przodu. Dzięki, że się odezwałaś. <3

   Usuń